Přehled hry Mostbet Aviator

Aviator Mostbet – velmi populární hra v online kasinech, která je u hráčů natolik žádaná, že ji Mostbet vyčlenil do samostatné sekce hlavní nabídky. Popularitu hry lze vysvětlit zcela novým konceptem, který před několika lety představil poskytovatel Spribe. Stala se svěžím jevem ve světě hazardní zábavy a výherních automatů. Po zavedení Aviatoru vzniklo celé odvětví crash her a „remaků“ od dalších poskytovatelů.

Navštivte web

Princip a pravidla hry Aviator

Ve hře Aviator Mostbet mají uživatelé možnost sázet na let výherního letadla. To letí po herní obrazovce, zvyšuje multiplikátor sázky, a pak v náhodném okamžiku zmizí. 10 sekund po skončení předchozího letu začíná nové kolo.

Základní principy Aviatoru:

 • Hrou řídí generátor náhodných čísel;
 • Čím déle let trvá – tím výše stoupá multiplikátor sázky či sázek umístěných na daný let;
 • Dráha letu letadla na obrazovce hry má pouze estetický význam – letadlo může opustit obrazovku v libovolném náhodném okamžiku: se stejnou pravděpodobností jak na nejvyšším, tak nejnižším bodě trajektorie;
 • V okamžiku, kdy letadlo zmizí z obrazovky, prohrají všechny nevybrané sázky;
 • Úkolem hráče je vybrat sázku s výhrou dříve, než letadlo odletí;
 • Sázku lze vybrat manuálně tlačítkem nebo automaticky cashoutem;
 • Na každý let může hráč umístit až 2 sázky – pro každou má samostatný panel ovládání;
 • Pokud hráč odešel z hry s výhrou – další osud letadla už nemá pro jeho sázku žádný význam;
 • V algoritmu hry je zahrnuto průměrně 3 ze 100 letů, kdy letadlo nevzlétne na koeficientu 1.00: všechny sázky na takové kolo jdou kasinu.

Limity a grafické zpracování hry:

 • Minimální sázka v Aviatoru je 0,1 USD nebo ekvivalent v měně účtu;
 • Maximální sázka – 100 USD;
 • Maximální výhra na jedné sázce – 10000 USD;
 • V rozhraní hry je pás s výsledky posledních letů, výher a chat hráčů.

Vsaďte si

Automatický režim hry

V Aviatoru lze sázku vybrat manuálně – stisknutím tlačítka, kde se zobrazuje aktuální výhra ze sázky. Nebo lze nastavit automatický cashout na určitý multiplikátor, při jehož dosažení (pokud letadlo doletí tak vysoko) bude výhra stažena automaticky.

Při používání různých strategií, kde je třeba počkat na určitý koeficient, se doporučuje využít právě automatický režim. Při ručním ovládání má hráč často pokušení počkat ještě pár okamžiků pro zvýšení koeficientu, což ale často vede k zklamání, když let náhle skončí.

Mnoho hráčů také používá oba režimy zároveň – jednu sázku nastaví na automatický výběr a druhou ovládají ručně. Často je problém ve zbývajícím čase. Pauza mezi koly je totiž minimální.

Jak začít hrát Aviator Mostbet?

Chcete-li začít hrát Aviator Mostbet, je potřeba:

 • Být zaregistrovaným uživatelem kasina;
 • Přihlásit se do svého účtu pomocí přihlašovacích údajů;
 • V případě nulového zůstatku vložit peníze;
 • Vejít do Aviatoru v režimu hry o peníze.

Hru Aviator lze najít v hlavní nabídce webu či aplikace nebo v lobby kasina – v sekci Crash her.

Pokud klient nemá na účtu peníze alespoň na jednu minimální sázku – nebude moci vejít do Aviatoru v režimu hry o peníze.

Bezplatná hra Mostbet Aviator

Režim Mostbet Aviator Demo umožňuje hrát s virtuálními 3000 jednotkami zdarma v režimu bez rizika, kdy klient nic neriskuje, ale může se pobavit a otestovat hru.

Chcete-li hrát v demo režimu, použijte na dlaždici hry Aviator tlačítko „Hrát zdarma“. Do demo režimu lze vstoupit dokonce i bez registrace. Mechanika hry v bezplatném a peněžním režimu se nijak neliší, takže demo režim je vhodný k testování strategií.

Aviator v mobilní aplikaci

Hra Aviator v Mostbet je umístěna v ústředních blocích webu i aplikace. Stačí vejít do hlavní nabídky, kde je samostatná sekce Aviator. Pro stažení Mostbet aviator do telefonu či jiného mobilu není potřeba hledat zvláštní aplikaci. Stačí stáhnout a nainstalovat aplikaci Mostbet, kde Aviator najdete.

Na mobilní web

Stažení aplikace Mostbet pro Android lze provést z mobilního webu kasina. Na Google Play ji hledat nemá smysl, protože Google nepovoluje na svých platformách aplikace kasin a sázek.

Stažení aplikace Mostbet pro iOS lze provést v App Storu. Ideálně přes odkaz na mobilních stránkách Mostbet – abyste se dostali přímo na oficiální stránku aplikace Mostbet v obchodě Apple.

Časté dotazy

Lze hrát bez registrace?

Ano, Aviator Mostbet lze hrát bez registrace, ale pouze v demo režimu. Tak se hraje s virtuálními 3000 jednotkami. Chcete-li hrát Aviator o skutečné peníze, je nutná registrace zaregistrovaného uživatele s kladným zůstatkem.

Lze Aviator v Mostbet obehrát?

Při určité dávce štěstí a správně zvoleném načasování může uživatel Aviator v Mostbet pravidelně obehrávat. Zároveň neexistuje žádná garantovaná strategie pro výhru. Důležité je mít konkrétní finanční cíl a umět včas přestat.

Existuje výherní strategie?

Existuje mnoho systémů hry v Aviatoru, ale žádná strategie Aviator Mostbet nezaručí výhru, protože hrou řídí generátor náhodných čísel a jakékoli pravidelnosti jsou zde velmi podmíněné.

Přihlásit se

Hodnocení
Sdílet s přáteli
Mostbet Česká republika
Zanechat komentář